درباره ما

شرکت مطالعات تخصصی صادرات و واردات کالاهای صنعتی ومعدنی ایرانیان از سال 1370 شروع به فعالیت کرده است
سایت B2B سه زبانه iranindustrial حاصل 6 ماه تحقیق و بررسی این سایت همه ابزارهای تبلیغاتی را با خود دارد . یک نمایشگاه بین المللی شبانه روزی برای معرفی محصولات شما که مجموعه ابزار ، برای معرفی محصولات همچون ، کاتالوگ ، بروشور ، کارشناس فروش ، مترجم ، نمایندگی ، سالن همایش ، آموزش بازرگانی و اخبار اقتصادی و خدمات دیگر را دارا می باشد . ترجمه اطلاعات محصولات بصورت کاملاً تخصصی و در تمامی صفحات به سه زبان توسط مترجمین کارآزموده انجام میگردد . مذاکرات و معاملات داخل سایت نیز برای ایجاد ارتباط راحت تر و سریعتر ترجمه می شود . در کنار خدمات سایت ، جهت دریافت بازخوردهای مناسب برای محصولات اعضاء ، اطلاعات محصولات اعضاء ، در سایت های پربازدید جهان نیز بارگزاری میگردد . همچنین مجموعه برای حضور ملموس تر محصولات ایرانی در بازار های بین المللی ، در نمایشگاههای بین المللی داخلی و خارجی نیز شرکت می نماید .پس از سالها تجربه در امر صادرات محصولات ایرانی یکی از بزرگترین دلایل پیشرفت نامناسب کشور در عرصه صادرات را عدم حضور مرجعی تخصصی, صادرات محور و چند زبانه یافت که بتواند محصولات ایرانی را به شیوه ای علمی و مناسب به بازارهای جهانی, خصوصا بازارهای منطقه ای معرفی کند.

این شرکت پس از یکسال برنامه تحقیقات بازاریابی و بررسی بازارهای جهانی با تاکید بر لزوم چنین سامانه تخصصی, درصدد طراحی و پیاده سازی این سامانه برآمد.

 شرکت مطالعات تخصصی ایرانیان با الگوبرداری از معروفترین سایت هایB2B دنیا و با جذب بهترین کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک , IT , نرم افزار , بازاریابی و فروش , قدم در این راه بزرگ نهاد.

 امید است با طراحی این سامانه و خدمات اختصاصی و فوق العاده شرکت مطالعات تخصصی ایرانیان ، ذهن شما تولیدکننده عزیز از حضور تیمی قوی و کارآزموده در کنار خودآسوده گردد.